Muhabbet Sokakları, Muhabbet Sokakları Mersin, Adnan Menderes Bulvarı, Ocean Pub, Muhabbet, Sohbet, Mersin Eğlence, Sokağa Bağlan, Efes, Efes Pisen, Efes Sokakta Hayat Var, Bira Kültürü, Blues Festival, Eğlence, Birahane, Meyhane, PubOCEAN PUBMuhabbet Sokakları keyfi Mersin Adnan Menderes Bulvarı Ocean Pub'da yaşanıyor.
OCEAN PUB
OCEAN PUB

OCEAN PUB

Tel : 0 551 420 26 60

OCEAN PUB
OCEAN PUB
Neler Var?

YemekBalıkBiraSıcak İçecek

 
Puan Ver
OCEAN PUB

29 ekim 2010 yılında hizmete giren mekanımız haftanın 5 günü canlı müzik 2 günü karaoke geceleri şeklinde hizmet vermektedir. Programlarımız Çarşamba – Cuma – Cumartesi Ocean band ile rock - pop live performans pazartesi grup bandage İle 80 - 90 lar, Salı günü klasik gitar eşliğinde canlı müzik, Perşembe - Pazar karaoke geceleri şeklindedir. Amacımız misafirlerimizi sıcak ve samimi kendini rahat hissedebileceği bir ortamda kaliteli müzik ve içecekler eşliğinde ağırlamaktır.

Çok kısa süre önce açılan Ocean pub Mersinlilere kaliteli müzik dinletmek anlayışı ile yola çıktı ve bunu başardı. Canlı müzik performansları ile özellikle Soft rock tarzında alternatifsiz olan mekan Karaoke etkinliği ile de gecenize renkli heyecanlı dakikalar katacaktır.

Bu Sokaktaki Diğer Mekanlar
6. CADDE RESATURANT
 
AYSİ CAFE PUB
 
BULVAR CAFE & NARGİLE
 
CAFE DOBA
 
CHİWİTOS PUB & CAFE
 
DT JASMİN CLUB
 
FLAŞ CAFE & PUB
 
HATAY RESTAURANT
 
I SEE PUB
 
KORDON PUB
 
SAHİL CAFE
 
TÖMBEKİ CAFE
 
VİKİNG CAFE & PUB
 
YERFISTIK CAFE & PUB
 
GECEKONDU
 
PLAZA TEKEL BÜFESİ
 
GULŞİN GIDA
 
BARIUMM
 
DEEP BAR
 
FIÇI BAR