Muhabbet Sokakları, Muhabbet Sokakları Mersin, Adnan Menderes Bulvarı, Yerfıstık Cafe & Pub, Muhabbet, Sohbet, Mersin Eğlence, Sokağa Bağlan, Efes, Efes Pisen, Efes Sokakta Hayat Var, Bira Kültürü, Blues Festival, Eğlence, Birahane, MYERFISTIK CAFE & PUBMuhabbet Sokakları keyfi Mersin Adnan Menderes Bulvarı Yerfıstık Cafe & Pub'de yaşanıyor.
Anasayfa > Muhabbet Sokakları > (33) Mersin > Adnan Menderes Blv. > Yerfıstık Cafe & Pub
YERFISTIK CAFE & PUB
YERFISTIK CAFE & PUB

YERFISTIK CAFE & PUB

Tel : 0 324 328 30 32

YERFISTIK CAFE & PUB
YERFISTIK CAFE & PUB
Neler Var?

YemekBiraPizzaSıcak İçecek

 
Puan Ver
YERFISTIK CAFE & PUB

Mersin'de hizmet kalitesi ile örnek bir mekan olan Yerfıstık, haftanın her günü yapılan canlı müzik performansları ile sizleri eğlendiren ve neşelendiren guruplarımızla vakit geçirme şansı sunmaktadır. Canlı müzik performanslarımızda Türkçe Pop, Türkçe yabancı alternatif Rock bulabilirsiniz. Sokağa çıktığınızda yaşamak ve yapmak istediğiniz gerçekleştirebileceğiniz tek adresiniz olan Yer Fısıtığı, profesyonel kadrosu ile sıcak ve eşsiz bir hizmet ve biranız ile beraber sınırsız fıstık sunuyor.

En güzeli bu kadar güzel şeyleri yaşamak için sadece bira paranızı ödemeniz yetiyor. Müzik , Güleryüz, fıstık, kalite ve sıcak bir ortam bizlerden sizlere ücretsiz sunuluyor.

Bu Sokaktaki Diğer Mekanlar
6. CADDE RESATURANT
 
AYSİ CAFE PUB
 
BULVAR CAFE & NARGİLE
 
CAFE DOBA
 
CHİWİTOS PUB & CAFE
 
DT JASMİN CLUB
 
FLAŞ CAFE & PUB
 
HATAY RESTAURANT
 
I SEE PUB
 
KORDON PUB
 
OCEAN PUB
 
SAHİL CAFE
 
TÖMBEKİ CAFE
 
VİKİNG CAFE & PUB
 
GECEKONDU
 
PLAZA TEKEL BÜFESİ
 
GULŞİN GIDA
 
BARIUMM
 
DEEP BAR
 
FIÇI BAR